Marcel Czajkowski – Specjalista Protetyki Stomatologicznej

Jestem lekarzem dentysta, specjalista protetyki stomatologicznej.
O tym że zostanę dentysta postanowiłem w wieku 10 lat (udokumentowane w rodzinnym archiwum). W 2011 roku skończyłem studia na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Dzięki stomatologii poznałem swoja Żonę. To utwierdziło mnie w przekonaniu, ze konsekwencja w działaniu przynosi spektakularne efekty. W pracy posługuję się tym samym tokiem myślenia.
Podstawa mojego zawodu jest rozwój. Kreowanie nowych wizji i ich realizacja. Efektem jest Twoje zdrowie i uśmiech. Dwie bezcenne dla mnie wartości. Jeżeli chcesz zmienić swoje życie, zacznij od uśmiechu. Odkryjmy razem piękno, które jest w Tobie!


Zobacz również Natasza Czajkowska:

Jestem lekarzem dentysta. Pierwotne plany zawodowe-weterynarie zamieniłam na stomatologie i skończyłam Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Dzięki tej zmianie poznałam mojego Męża. Podczas studiów najbardziej interesowała mnie ortodoncja. Z biegiem czasu zakochałam się w chirurgii stomatologicznej. Specjalizacje w tej dziedzinie rozpoczęłam w 2015. Od tego czasu poszerzam swoja wiedze w tej i innych dziedzinach (stomatologia zachowawcza,endodoncja/leczenie kanałowe, stomatologia dziecięca). Największą radość w byciu dentysta sprawia mi zaufanie, którym mnie obdarzasz i Twój szczery uśmiech po wizycie.